LubartówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Chlewiska: Zwłoki mężczyzny wyłowione z rzeki Wieprz. Policja apeluje o pomoc

Ciało mężczyzny odnaleziono wczoraj po godzinie 16:00 na brzegu rzeki Wieprz w miejscowości Chlewiska (powiat lubartowski). Sprawą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Lubartowie, która prosi o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policja oraz straż pożarna zostały wezwane do tragicznego znaleziska w okolicach rzeki Wieprz w miejscowości Chlewiska.

– Ciało mężczyzny zauważył spacerowicz. Na miejsce skierowani zostali policjanci oraz strażacy, którzy wydobyli ciało z wody. W czynnościach uczestniczył również prokurator – informuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z Policji w Lubartowie.

Mężczyzna, którego tożsamość wciąż pozostaje nieustalona, miał około 50-60 lat, wzrost około 170 cm i krótkie, ciemne włosy. Był ubrany w czarno-szarą bluzę, ciemne spodnie materiałowe i brązowe buty z białą podeszwą. Wśród osobistych rzeczy znaleziono okulary, klucze do samochodu marki Skoda, różaniec oraz obrączkę na palcu serdecznym lewej dłoni.

Przy zwłokach mężczyzny policjanci nie znaleźli żadnych dokumentów, ani przedmiotów na podstawie, których można by ustalić tożsamość zmarłego.

– Trwają intensywne czynności policyjne, które mają na celu nie tylko ustalenie tożsamości zmarłego, ale również okoliczności tego zdarzenia. Każda informacja jest dla nas cenna – podkreśla rzeczniczka lubartowskiej Policji

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zwłoki 84-latki odnalezione w kanale Wieprz-Krzna

Decyzją prokuratora, zwłoki zostały zabezpieczone do wykonania sekcji zwłok.

Jeżeli ktoś rozpoznaje zmarłego mężczyznę na podstawie podanego opisu, proszony jest o jak najszybszy kontakt z policją. Można to zrobić dzwoniąc do Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie na numer 47 81 252 10, lub skontaktować się z najbliższa jednostką Policji wybierając numer 997 lub 112.

Chlewiska martwy mężczyzna znaleziony w Wieprzu (2)
fot. Policja | Chlewiska – przedmioty znalezione przy zwłokach mężczyzny

Jeden komentarz do “Chlewiska: Zwłoki mężczyzny wyłowione z rzeki Wieprz. Policja apeluje o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *