LubartówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Wypadek w Kamionce. Kierowca Toyoty i pasażerka trafili od szpitala

Wczoraj w godzinach popołudniowych w Kamionce kierujący Toyotą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Mercedesowi i doprowadził do czołowo – bocznego zderzenia. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił sprawca wypadku oraz jego pasażerka.

Do wypadku doszło wczoraj w okolicach godziny 16:10 w Kamionce w powiecie lubartowskim na skrzyżowaniu ul. Rynek z ul. Kocką. Kierując Toyotą 33-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Mercedes. W efekcie doszło do zderzenia obu samochodów.

– Ponadto, pod wpływem zderzenia się pojazdów kierujący Toyotą najechał na słup energetyczny, powodując jego uszkodzenie – mówi starszy sierżant Sylwia Peruta z lubelskiej policji.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący Mercedesem 24-latek z gminy Bełżyce był trzeźwy w chwili wypadku.

– On i jego pasażerka nie doznali obrażeń. Natomiast od kierującego Toyotą z uwagi na odniesione obrażenia pobrano krew w szpitalu celem zbadania stanu trzeźwości – dodaje rzeczniczka lubelskiej policji.

33-letni kierowca Toyoty oraz jego pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Puławy: 21-letni kierownica Hondy potrącił nietrzeźwego rowerzystę

Policja wyjaśnia teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

– Apelujemy o bezpieczną jazdę dostosowaną do zmiennych warunków panujących na drodze – dodaje starszy sierżant Sylwia Peruta.

Jeden komentarz do “Wypadek w Kamionce. Kierowca Toyoty i pasażerka trafili od szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *