BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

Próba przekupstwa egzaminatora w biłgorajskim Oddziale WORD

47-letnia kobieta stanie przed sądem za próbę przekupienia egzaminatora w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Biłgoraju. Grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta podczas egzaminu na prawo jazdy próbowała wręczyć egzaminatorowi kopertę z pieniędzmi, aby uzyskać pozytywny wynik.

Sprawa wyszła na jaw w sobotę przed południem, gdy na policję zadzwonił egzaminator zatrudniony w biłgorajskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Mężczyzna poinformował mundurowych, że 47-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego próbowała go przekupić, wręczając mu kopertę z pieniędzmi.

Zamiarem kobiety było uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu, lecz egzaminator od razu powiadomił policję o próbie wręczenia łapówki. Kobieta została zatrzymana na miejscu i przewieziona do biłgorajskiej komendy policji.

– Policjanci ujawnili i zabezpieczyli przy niej ponad 1 000 złotych, którymi jak się przyznała chciała przekupić egzaminatora – informuje aspirant Joanna Klimek z policji w Biłgoraju.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Jechał 120 km/h w obszarze zabudowanym. Dostał 2000 zł mandatu

Sprawa jest obecnie badana, a 47-latka stanie przed sądem. Za próbę przekupienia urzędnika grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jeden komentarz do “Próba przekupstwa egzaminatora w biłgorajskim Oddziale WORD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *