ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

10-latek na hulajnodze potrącony przez Audi

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w powiecie łukowskim. Jadący na hulajnodze 10-latek chciał zjechać z ulicy. W momencie gdy skręcał w lewo w kierunku posesji został potrącony przez jadący z naprzeciwka samochód osobowy.

Wczoraj przed godziną 19:00 w miejscowości Hordzieżka w gminie Adamów doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Poruszający się hulajnogą 10-latek został potrącony przez samochód osobowy.

Chłopiec jechał hulajnogą po jezdni. W pewnym momencie zaczął skręcać w lewo w kierunku posesji. Wówczas został potrącony przez jadący z naprzeciwka samochód marki Audi, którym kierowała 47-latka z gminy Krzywda .

– Kierująca samochodem kobieta mówiła policjantom, że pokrzywdzony chłopiec twierdził, że nic mu się nie stało, prosił by nie mówić o wypadku rodzicom. Chłopiec miał zabrać swoją hulajnogę i sam wrócił do domu. Jednak powiedział o zdarzeniu mamie, która powiadomiła o tym służby ratunkowe – relacjonuje aspirant sztabowy Marcin Jóźwik z łukowskiej policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Jadący elektryczną hulajnogą 11-latek zderzył się z Audi. Interweniował śmigłowiec LPR

10-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na szczęście urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Policjanci ustalają teraz szczegóły i okoliczności tego zdarzenia, przesłuchają mamę chłopca i świadków wypadku.

Jeden komentarz do “10-latek na hulajnodze potrącony przez Audi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *