ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Suleje: 8-latek na hulajnodze wjechał wprost pod koła Opla

W miejscowości Suleje (powiat łukowski) doszło do niebezpiecznego wypadku, w którym ucierpiał jadący na hulajnodze 8-letni chłopiec. Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala.

Wczoraj, tuż po godzinie 15:00 w podłukowskiej miejscowości Suleje, jadący hulajnogą 8-latek zderzył się z samochodem osobowym marki Opel. Do kolizji doszło w momencie, gdy chłopiec wjeżdżał na jezdnię z prywatnej posesji.

Samochodem kierowała 44-letnia mieszkanka gminy Łuków.

– Kierująca Oplem mówiła policjantom, że w momencie zauważenia wyjeżdżającego z posesji chłopca gwałtownie zahamowała i odbiła kierownicą w lewą stronę – relacjonuje aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Najprawdopodobniej dzięki szybkiej reakcji kobiety udało się zminimalizować skutki potrącenia i zapobiec potencjalnej tragedii.

8-latek z obrażeniami ciała został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala. Na szczęście, po wstępnych badaniach, okazało się, że jego życie nie jest w żadnym stopniu zagrożone.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Niebezpieczne wyprzedzanie na DK-63. Zdemolowany ciągnik i dwie osoby w szpitalu

Łukowscy mundurowi prowadzą szczegółowe śledztwo, którego celem jest ustalenie dokładnych okoliczności i ewentualnej odpowiedzialności za wypadek.

– Policjanci przesłuchają między innymi mamę chłopca i świadków wypadku – informuje rzecznik Policji z Łukowa.

8-latek potrącony przez osobowego Opla w miejscowości Suleje
fot. Policja | 8-latek na hulajnodze potrącony przez osobowego Opla w m. Suleje

Jeden komentarz do “Suleje: 8-latek na hulajnodze wjechał wprost pod koła Opla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *