Na sygnalePuławyWiadomościZ regionu

Wyrzucił narkotyki przez okno. Policjanci szybko je znaleźli

W ostatnim tygodniu, mundurowi zatrzymali 23-letniego mieszkańca Puław. W trakcie domowej interwencji funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu blisko 170 gramów narkotyków. Mężczyzna próbował pozbyć się narkotyków wyrzucając je przez okno. Jednak nie wiele mu to pomogło. 23-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

Podczas domowej interwencji w jednym z puławskich mieszkań, funkcjonariusze wrócili uwagę na plastikowe pudełko leżące w pokoju młodego mężczyzny oraz jego nerwową reakcję na widok policji.

– Gdy policjanci weszli do pokoju puławianina, ten chwycił pudełko i zdesperowany wyrzucił je za okno – mówi komisarz Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji. Nie na wiele to się jednak zdało gdyż policjanci szybko znaleźli i zabezpieczyli wyrzucony przez mężczyznę pojemnik, dodatkowo pokój 23-latka został wnikliwie przeszukany.

Policjanci odkryli, że w pudełku znajdowało się ponad 50 gramów suszu konopi innych niż włókniste. Marihuanę, znaleziono również na biurku mężczyzny, a w szafce odkryto dużą torbę z białym proszkiem, który po analizie laboratoryjnej okazał się być mefedronem.

– Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 170 gramów narkotyków – dodaje rzeczniczka policji z Puław.

Po zatrzymaniu, 23-latek został przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zniszczył samochód znajomego, a w słoikach trzymał narkotyki. Grozi mu do 10 lat więzienia

W sobotę 23-letni mieszkaniec Puław staną przed sądem. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z obowiązującym prawem za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jeden komentarz do “Wyrzucił narkotyki przez okno. Policjanci szybko je znaleźli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *