Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Tragiczny wypadek w miejscowości Bezwola. Nie żyje 55-letni motorowerzysta

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscowości Bezwola (powiat radzyński). Na drodze gminnej znaleziono leżącego i nieprzytomnego motorowerzystę. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

W niedzielę, 22 października, około godziny 17:00 dyżurny komendy został poinformowany o mężczyźnie leżącym na jezdni w miejscowości Bezwola (gmina Wohyń).

– Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, motorowerzysta w pewnym momencie zjechał na prawe pobocze, w wyniku czego pojazd się przewrócił – wyjaśnia podkomisarza Piotr Mucha z policji w Radzyniu Podlaskim.

Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji, mężczyzna zmarł. Lekarz, który przybył na miejsce wypadku, stwierdził zgon 55-letniego mieszkańca gminy Wohyń.

– Wstępne ustalenia nie wykazały, aby doszło do potrącenia motorowerzysty – mówi rzecznik radzyńskiej policji.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Na jego polecenie, ciało zmarłego zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Żabce: Tragiczny wypadek na DK-2. Kierowca samochodu osobowego nie żyje po czołowym zderzeniu z TIR-em

– Przyczyny tego zdarzenia wyjaśni toczące się postępowanie – dodaje podkomisarz Mucha.

Czy był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności, czy może jednak wynik błędu kierowcy? Na te i inne pytania odpowiedź przyniesie prowadzone śledztwo.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Tragiczny wypadek w miejscowości Bezwola. Nie żyje 55-letni motorowerzysta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *