Na sygnaleParczewWiadomościZ regionu

Awantura domowa w gminie Jabłoń. 28-latek ukrył się przed policją w stosie słomy

Wczoraj wieczorem, parczewska komenda policji otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej w gminie Jabłoń (powiat parczewski). Mężczyzna, który zbiegł z miejsca zdarzenia, został odnaleziony na pobliskiej łące. Policjanci ujawnili przy nim narkotyki i znaczną ilość alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godzinie 19:00 dyżurny parczewskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej w gminie Jabłoń. Chwilę później patrol prewencji udał się do domu kobiety, która zaalarmowała mundurowych.

Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą, która, jak mówi sierżant sztabowy Anna Borowik z lubelskiej policji: „Potwierdziła, że chwilę wcześniej posprzeczała się ze swoim mężem”.

Zanim jednak policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna zdążył opuścić dom.

Mundurowi przystąpili do poszukiwań, które doprowadziły ich na pobliską łąkę. Jak się okazało, to właśnie tam podejrzany postanowił się ukryć. Zdradziły go wystające spod stosu bel słomy nogi, co ułatwiło funkcjonariuszom zlokalizowanie mężczyzny.

– W trakcie zatrzymania 28-latek był bardzo pobudzony – informuje rzeczniczka lubelskiej policji.

Podczas kontroli osobistej, policjanci znaleźli przy 28-latku narkotyki. Co więcej, badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Wracając z policyjnego szkolenia zatrzymał poszukiwanego mężczyznę

Podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Zarówno obecność narkotyków, jak i wysoki poziom alkoholu w organizmie, mogą znacząco zwiększyć ciężar zarzutów, jakie zostaną postawione 28-latkowi. Policja kontynuuje śledztwo w tej sprawie.

fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne

Jeden komentarz do “Awantura domowa w gminie Jabłoń. 28-latek ukrył się przed policją w stosie słomy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *