Na sygnaleNewsRadzyń PodlaskiZ regionu

Turów: Wypadek na krajowej 19-tce. Trzy osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Turów na drodze krajowej numer 19. Jadąca Skodą 19-latka nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu Volkswagenem mieszkańcowi gminy Międzyrzec Podlaski. Trzy osoby poszkodowane trafiły do szpitala.

Wczoraj kilka minut po godzinie 17:00 miał miejsce poważnie wyglądający wypadek drogowy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Turów, w powiecie radzyńskim, na drodze krajowej numer 19.

19-letnia mieszkanka gminy Radzyń Podlaski, prowadząca samochód osobowy marki Skoda Fabia, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. W konsekwencji doszło do zderzenia z Volkswagenem Touranem, którym jechał 29-letni mężczyzna.

– Z ustaleń mundurowych wynika, że 19-latka włączała się do ruchu z posesji, natomiast kierujący Volkswagenem w tym czasie wykonywał manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego poruszającego się z przyczepą – mówi podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej policji.

W wyniku zderzenia pojazdów Volkswagen dachował.

Trzy osoby doznały obrażeń ciała. Do szpitala trafili kierowca Volkswagena, 19-latka kierująca Skodą oraz podróżująca razem z nią 16-letnia pasażerka.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez mundurowych potwierdziło, że kierujący byli trzeźwi w momencie wypadku.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Krasnobród: 52-latka wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo

– Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie – mówi rzecznik policji z Radzynia Podlaskiego.

Mundurowi ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

wypadek w Turowie na krajowej 19-tce
fot. Policja

2 komentarze do “Turów: Wypadek na krajowej 19-tce. Trzy osoby trafiły do szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *