SiatkówkaSport

Maciej Krysiak uzupełnia skład LUK Lublin. To piąty potwierdzony transfer

LUK Lublin, 10. drużyna poprzedniego sezonu siatkarskiej ekstraligi, ogłosiła kolejny transfer. Tym razem do zespołu dołącza utalentowany siatkarz Maciej Krysiak. Pozyskanie tego zawodnika to kolejny krok w kierunku poszerzenia składu i wzmocnienia drużyny przed rozpoczęciem sezonu 2023/24.

Maciej Krysiak wyróżnia się nie tylko ambicją i pracowitością, ale również imponującymi osiągnięciami w Tauron 1. Lidze. Jego popisy na boisku zostały udokumentowane niepodważalnymi liczbami, co uczyniło go jednym z najlepszych siatkarzy rozgrywek. Jako reprezentant BKS Visła Proline Bydgoszcz, został dziesięciokrotnie wybrany MVP, zdobywając średnio 15,61 punktów na mecz. Ponadto, okazał się najlepszym zagrywającym w Tauron 1. Lidze, plasując się również w czołówce punktujących i atakujących.

Przed przyjściem do LUK Lublin, 24-letni siatkarz grał również w takich ekipach jak LKPS Borowno, Exact Systems Norwid Częstochowa, Jastrzębski Węgiel U19 oraz czeski Black Volley Beskydy. Jego doświadczenie i umiejętności z pewnością wniosą wiele wartościowego do zespołu.

Prezes LUK Lublin, Krzysztof Skubiszewski, wyraził swoje zadowolenie z transferu i wiarę w umiejętności Krysiaka. Podkreślił, że siatkarz ten zapewni drużynie odpowiednią jakość na treningach oraz sprosta wszystkim zadaniom w trakcie meczów. Skubiszewski dodaje również, że LUK Lublin stworzy Maciejowi odpowiednie warunki do rozwoju, wierząc, że zawodnik odwdzięczy się rosnącą jakością.

>>>CZYTAJ TAKŻE: LUK Lublin zakontraktował nowego przyjmującego.

Zakontraktowanie Macieja Krysiaka przez LUK Lublin to piąty transfer potwierdzony przed sezonem 2023/24. Wcześniej klub ogłosił pozyskanie dwóch libero: Thalesa Hossa i Maksyma Kędzierskiego, rozgrywającego Jakuba Nowosielskiego oraz przyjmującego Alexandra Fereirry. Te transfery stanowią wyraźny sygnał, że LUK Lublin jest zdeterminowany w walce o wysokie miejsce w PlusLidze w nadchodzącym sezonie.

fot. LUK Lublin

2 komentarze do “Maciej Krysiak uzupełnia skład LUK Lublin. To piąty potwierdzony transfer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *