LublinWiadomości

Trwa akcja Sezon Lublin 2023. Do zdobycia są miejskie gadżety

Lublin zachęca do wzięcia udziału w akcji  Sezon Lublin 2023. Miejska zabawa, w której każdy może wziąć udział, potrwa do końca października. Do zdobycia są różne gadżety.

Akcja Sezon Lublin 2023 jest nie tylko sposobem na poznanie atrakcji Lublina, ale także okazją do zdobycia naklejek, które można później wymienić na miejskie gadżety.

Udział w akcji polega na korzystaniu z oferty partnerów i zbieraniu naklejek, które następnie wkleja się do dedykowanego karnetu. Za dziesięć naklejek otrzymamy butelkę próżniową z grawerem, natomiast dwadzieścia pięć naklejek będzie można wymienić na powerbank o wysokiej pojemności.

Karnety oraz nagrody są do odebrania w Centrum Inspiracji Turystycznej (CIT) przy ul. Jezuickiej 1-3.

– Jeśli uczestnik, który odbiera karnet skorzysta na miejscu z oferty CIT, wraz z nim otrzyma także pierwszą naklejkę. Karnety z pierwszą naklejką będzie można zdobyć również u partnerów Sezonu Lublin, po skorzystaniu z oferowanych przez nich produktów i usług – mówi Anna Czerwonka z lubelskiego Ratusza.

Oferta, w ramach tej edycji miejskiej zabawy, składa się z siedmiu głównych kategorii: Kustosz (muzea, zabytki); Widz (spektakle, koncerty, widowiska, pokazy interaktywne, warsztaty manualne), Kolekcjoner (pamiątki i publikacje); Smakosz (gastronomia); Atleta (aktywność fizyczna i rekreacja); Spacerowicz (spacery z przewodnikiem); Przybysz (noclegi).

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zamek Królewski ożywa w aplikacji Turystyczny Lublin

Dodatkowo, z okazji obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, wprowadzono kategorię specjalną – Joker, skierowaną głównie do osób młodych. W ramach tej kategorii naklejki można również zdobyć za odwiedzenie młodzieżowej przestrzeni „Hej!” przy ul. Peowiaków 11 i udział w tamtejszych aktywnościach.

Więcej informacji na temat akcji, wraz z pełną listą partnerów można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

fot. Miasto Lublin

3 komentarze do “Trwa akcja Sezon Lublin 2023. Do zdobycia są miejskie gadżety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *