LublinNa sygnaleWiadomości

Na lubelskim LSM-ie dwóch sprawców pobiło bezdomnego. Są już w rękach Policji

W ostatni weekend doszło do brutalnego ataku na bezdomnego mężczyznę na lubelskim LSM-ie. Dwóch napastników w wieku 47 i 34 lat zażądało od niego alkoholu lub pieniędzy. Gdy mężczyzna odmówił, został zaatakowany i pobity, tracąc przy tym swoją torbę z podręcznymi przedmiotami.

Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci natychmiast podjęli działania. Dzięki szybkiej reakcji i informacjom świadków, udało im się bez trudu zatrzymać agresorów. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili na 4. komisariat.

Wczoraj napastnicy stanęli przed prokuratorem, który postawił im zarzuty rozboju. Decyzją sądu, na wniosek śledczych, obaj zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policja ustaliła, że napastnicy specjalnie zaczepili bezdomnego na przystanku autobusowym na lubelskim LSM-ie, żądając od niego pieniędzy lub alkoholu. Po odmowie, stali się agresywni. Mężczyzna zdołał uciec do pobliskiego sklepu, jednak napastnicy nie dali za wygraną i czekali na niego. Kiedy ponownie pojawił się na ulicy, sprawcy zabrali mu torbę z kosmetykami i ubraniami i dotkliwie go pobili.

na lubelskim LSM-ie pobity bezdomny
fot. Policja

Jeden komentarz do “Na lubelskim LSM-ie dwóch sprawców pobiło bezdomnego. Są już w rękach Policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *