Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Dramatyczny wypadek na krajowej dwójce. 24-latek uderzył w tył naczepy TIR-a

Nieostrożność za kierownicą okazała się powodem dramatycznego zdarzenia w Worońcu (powiat bialski). 24-letni kierowca Skody uderzył w tył naczepy stojącego w korku TIR-a. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj, tuż przed 11:00, na drodze krajowej nr 2 w Worońcu doszło do groźnego zdarzenia drogowego. 24-latek prowadzący samochód marki Skoda, uderzył w tył stojącego na pasie drogi TIR-a, który zatrzymał się z powodu przejściowego zatoru drogowego. W wyniku tego zdarzenia, młody kierowca Skody z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Ciężarówką kierował 53-letni obywatel Białorusi. Z ustaleń Policji wynika, że zatrzymał się on na jezdni ze względu na krótkotrwały korek, który powstał przed wjazdem na pobliski parking. Przeprowadzone przez mundurowych badanie na zawartość alkoholu w organizmie 53-latka wykazało, że mężczyzna był trzeźwy w momencie zdarzenia.

Policja wyjaśnia szczegóły tego wypadku i jednocześnie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Kosztowna lekcja przepisów drogowych. 2000 złotych mandatu i 14 punktów dla 29-latki

– Wyjaśniamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę i dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i sytuacji na drodze – podkreśla komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Dodatkowo, od 24-letniego kierowcy Skody została pobrana krew celem sprawdzenia zawartości alkoholu.

Skoda uderzyła w tył naczepy TIR-a (2)
fot. Policja | kierujący Skodą 24-latek uderzył w tył naczepy TIR-a

Jeden komentarz do “Dramatyczny wypadek na krajowej dwójce. 24-latek uderzył w tył naczepy TIR-a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *