KrasnystawNa sygnaleWiadomościZ regionu

Areszt dla sprawcy wypadku, w którym ucierpiała motocyklistka

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 45-latek, który w ostatnią sobotę spowodował wypadek. Mężczyzna w chwili zdarzenia miał niemal 2 promile alkoholu. W wypadku ucierpiała 40-letnia motocyklistka. Kobieta z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w sobotę, 8 czerwca, w miejscowości Siennica Nadolna (powiat krasnostawski).

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w miejscowości Żółkiew. Nie żyje 25-latek

Kierujący Oplem 45-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej  motocyklem 40-latce. Kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jak wykazało przeprowadzone przez mundurowych badanie siedzący za kierownicą Opla mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu.

– Jedną z pierwszych osób, które były na miejscu zdarzenia i udzielały pomocy poszkodowanej był będący na wolnym policjant Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie – poinformował aspirant Grzegorz Kucharski z krasnostawskiej policji.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Siedliska. Zderzenie karetki z samochodem osobowym. Trzy osoby w szpitalu

45-latek usłyszał już zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym. We wtorek, 11 czerwca, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *