ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Pili razem alkohol, potem zadała mu śmiertelne ciosy

Do wstrząsającego zdarzenia doszło na osiedlu Sienkiewicza w Łukowie. 36-letnia kobieta podczas libacji alkoholowej zaatakowała swojego znajomego zadając mu liczne ciosy nożem. W wyniku odniesionych obrażeń 49-letni mężczyzna zmarł. Podejrzana została zatrzymana przez Policję. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Tragedia rozegrała się na łukowskim osiedlu Sienkiewicza. W poniedziałkowy wieczór około godziny 20:00 dyżurny komendy w Łukowie dostał zgłoszenie o martwym mężczyźnie znajdującym się w jednym z mieszkań. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

Śledztwo prowadzone przez Policję pod nadzorem Prokuratora wykazało, że tego dnia kilka osób uczestniczyło w libacji, w tym 36-letnia oskarżona. Uczestnicy spotkania spożywali duże ilości alkoholu. W pewnym momencie kobieta zaatakowała nożem jednego z kompanów, zadając mu liczne ciosy nożem. W wyniku odniesionych obrażeń 49-letni mężczyzna zmarł.

Gdy doszło zdarzenia w mieszkaniu obecni byli także dwaj inni mężczyźni w wieku 57 i 44 lat, którzy również zostali zatrzymani i przesłuchani w charakterze świadków.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Sprawcy rozboju na 58-latku z Lubartowa zatrzymani. Wśród nich 24-letnia kobieta

– 36-latka już usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet dożywocie – mówi aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

O dalszym losie kobiety zdecyduje Sąd.

fot. Policja

4 komentarze do “Pili razem alkohol, potem zadała mu śmiertelne ciosy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *