LublinNa sygnaleWiadomości

Podpalił Volvo byłej konkubiny. Odpowie też za posiadanie narkotyków

44-letni mieszkaniec Lublina odpowie przed sądem za podpalenie samochodu swojej byłej konkubiny. W pożarze spłonęło również stojące obok auto, a wartość strat oszacowano łącznie na 25 tysięcy złotych. Ponadto, w momencie zatrzymania mężczyzna miał przy sobie substancje psychotropowe.

Złamane serce potrafi wprowadzić w stan emocjonalnej gorączki, ale 44-latek z Lublina postanowił pójść o krok dalej. Mężczyzna wybrał się na lubelski Czechów z myślą o podpaleniu samochodu swojej byłej konkubiny, zaparkowanego na jednym z osiedlowych parkingów.

Do zdarzenia doszło na początku lipca. W wyniku pożaru doszczętnie spłonęły w sumie dwa samochody, bo ogień zajął również pojazd stojący obok auta marki Volvo należącego do byłej partnerki 44-latka. Straty oszacowano na blisko 25 tysięcy złotych.

Jak informuje lubelska Policja, już pierwsze dowody wskazywały na to, że nie był to zwykły wypadek, ale podpalenie.

– Pracujący nad sprawą policjanci z 5. komisariatu szybko ze zdarzeniem powiązali byłego konkubenta poszkodowanej właścicielki Volvo – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Policji.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Policjanci zatrzymali w tej sprawie 44-letniego mieszkańca Lublina. Mundurowi nie tylko potwierdzili wstępne podejrzenia dotyczące podpalenia, ale również znaleźli przy nim substancje odurzające.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Z tablic informacyjnych urządzili sobie małpi gaj. Starszemu grozi do 7,5 roku więzienia

Mężczyzna trafił pod dozór Policji i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz posiadania narkotyków.

Oskarżony 44-latek musi się teraz liczyć z konsekwencjami, a są one poważne. Grozi mu bowiem kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne

4 komentarze do “Podpalił Volvo byłej konkubiny. Odpowie też za posiadanie narkotyków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *