Na sygnaleRykiWiadomościZ regionu

Opel uderzył w drzewo, kierowca nie żyje

We wtorek przed godziną 4:00 na drodze w powiecie ryckim doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy marki Opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca samochodu zginął na miejscu.

Dzisiaj w okolicach godziny 04:00 rano na drodze powiatowej między Brzezinami a Starą Rokitnią doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 26-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Opel w pewnym momencie zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, jednak życia mężczyzny nie udało się uratować. 26-latek podróżował w pojeździe sam.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, natomiast droga została zablokowana, w późniejszym etapie wprowadzono ruch wahadłowy. Czynności na miejscu wykonywane były z udziałem prokuratora – relacjonuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z policji w Rykach.

>>> CZYTAJ TAKŻE: 25-letni motocyklista nie przeżył jazdy próbnej. Jechał bez kasku i miał sądowy zakaz kierowania pojazdami

W sprawie wypadku prowadzone jest obecnie śledztwo, które ma dokładnie wyjaśnić wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ofiara wypadku to mieszkaniec powiatu ryckiego.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *